Wiele metod
dostaw

Polska MARKA

RFID chroniący
przed kradzieżą

Prawdziwa skóra

Filtruj

Wielkość

Cechy

Kolor

Orientacja

RFID

KOLEKCJA

Wybierz zakres ceny

14 dni na zwrot
produktu

Darmowa dostawa do Paczkomatu InPost (przedpłata)
od 100 zł

Wysyłka
produktu w 24h

Bezpieczne płatności
i transakcje

Duże portfele męskie skórzane

Duże portfele męskie skórzane

Starannie wykonany duży portfel męski o klasycznym wyglądzie sprawdzi się u każdego mężczyzny ceniącego sobie dopracowane produkty. Mamy wiele propozycji dla tej grupy klientów. Polecamy im szczególnie portfele męskie skórzane duże, zrobione z naturalnej licowej skóry. Budzą uznanie eleganckim wyglądem, a materiał, z którego powstały, zapewnia długą żywotność wyrobu.

czytaj więcej

Duże portfele męskie skórzane dla modnych mężczyzn

Oferta obejmuje różne warianty dużych męskich portfeli skórzanych. Między innymi dysponujemy modelami standardowymi oraz wersjami z opcją ochrony kart kredytowych i debetowych z wbudowanym chipem RFID. Te duże męskie portfele skórzane zabezpieczają przed nieuprawnionym skanowaniem kart znajdujących się wewnątrz.

W asortymencie znajdzie coś dla siebie każdy amator noszenia wszystkich dokumentów w jednym miejscu. Posiadamy duże portfele męskie skórzane z kilkoma kieszeniami: uniwersalnymi, z siatką lub szybką oraz zapinaną na zatrzask kieszenią na bilon. Nasze duże męskie portfele skórzane wyposażono też w przegródki na banknoty oraz na karty płatnicze.

Wysokiej klasy portfele męskie skórzane duże

Każdy polecany duży portfel męski, doskonale nadaje się w codziennym użytkowaniu. Zachęcamy do kupowania ich dla siebie oraz na prezent dla bliskiej osoby.

Różne kolory portfeli męskich skórzanych

Mężczyzna, który zastanawia się, w jakim kolorze powinien być portfel męski duży, w którym zmieści swoje oszczędności i dokumenty, znajdzie w naszej kolekcji mnóstwo intrygujących wariantów dla miłośników elegancji. Nieśmiertelna klasyka to duży portfel męski skórzany czarny lub czarny z brązowymi elementami. Inny uniwersalny wybór to duży portfel męski brązowy. Warto przyjrzeć się również, jak prezentuje się duży portfel męski skórzany w modnym ostatnio kolorze grafitowym.

Duże portfele męskie skórzane w różnych wersjach

Duże portfele męskie skórzane dostępne w sklepie elforrest.pl to zarówno portfele niezapinane, polecane klientom, którzy liczą na szybki i łatwy dostęp do dokumentów, kart i banknotów, jak i duże portfele męskie skórzane zapinane na zatrzask. Te stanowią najlepszy wybór dla panów, którym zależy na dodatkowym zabezpieczeniu cennej zawartości portfela przed wypadnięciem. Wśród obu wariantów można znaleźć też portfel męski duży z wyjmowaną wkładką.

Duże portfele męskie poziome i pionowe

Każdy znawca stylowej galanterii wie, jak duże znaczenie ma orientacja portfela, która definiuje sposób jego otwierania. Ze względu na fakt, że potrzeby w tym zakresie są kwestią uzależnioną od indywidualnego gustu, nasze duże portfele męskie występują w obu odsłonach – pionowej i poziomej.

Portfel męski skórzany duży na każdą kieszeń

Bogata oferta naszego sklepu sprawia, że każdy elegant znajdzie w katalogu portfel męski skórzany duży dostosowany do jego budżetu. Na stronie wśród ekskluzywnych produktów należących do kolekcji Mato Grosso i El Forrest dostępne są duże portfele męskie w przedziale cenowym od 90 do nieco ponad 180 zł.

Produktów na stronę: